среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 47

Вечерва втора вонредна седница на Владата

VladaRM

Последни вести

Втора вонредна седница на Владата е закажана вечерва.

На седницата ќе се дебатира за мерките за помош на семејствата погодени од синоќешното невреме во Скопско.

Најчитани вести