сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Велешанец ја силувал поранешната сопруга

siluvanje

Поврзани вести

Дваесет и седумгодишен велешанец ја киднапирал поранешната сопруга и ја силувал.

Против пријавениот е поднесена кривична пријава за сторено кривично дело „силување“, а од страна на судија во претходна постапка изречена му е мерка притвор во траење од 30 дена.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести