недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Велешанец се фрли од четврти кат

Сообраќајка на Илинденска, четворица повредени

Сообраќајка на Илинденска, четворица повредени

Поврзани вести

Маж на возраст од 91 година попладнево си го одзеде животот во Велес.

Според првичните информации, 91-годишниот И.М. се фрлил од четври кат од зграда во Велес, при што починал на лице место.

Случајот во полиција бил пријавен од медицинскиот центар во Велес.

Во тек е полицискиот увид.

Најчитани вести