сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 15

Вељко Ражњатовиќ си фати нова девојка

07ljrm7m

Последни вести

Синот на српската пејачка Цеца Ражнатовиќ, Вељко, иако долго време беше во врска со Маша Терзиќ, ненадејно раскина со неа и тоа во текот на заедничкиот одмор.

Вељко не губеше време, си најде нова девојка и тоа пејачка! Имено, тинејџерот веќе некое време е во врска со Анѓела Вујовиќ, која на минатогодишниот Беосонг се претстави во рамките на групата Скајс.

w469a7hg

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести