четврток, 24 август 2017  |  Вести денес: 9

Верижен судир кај Мавровка

Засега нема информации за евентуални повредени лица, а повеќе детали ќе бидат познати по завршување на полицискиот увид.

Последни вести

Три возила се судриле утринава кај подвозникот на булеварот „Гоце Делчев“ во близина на ТЦ Мавровка.

Во несреќата учествувале автомобили „Опел“, „Голф“ со скопски регистерски ознаки и „Пежо“ со велешки таблички.

Засега нема информации за евентуални повредени лица, а повеќе детали ќе бидат познати по завршување на полицискиот увид.

Најчитани вести