понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 10

Верижен судир кај студентскиот „Гоце Делчев“

policiska-lenta500

Поврзани вести

Сообраќајна несреќа во која учествувале три возила се случила во 16:10 часот во близина на студентскиот дом „Гоце Делчев“ .

Според првичните информации учествувале три автомобили со скопски, кичевски и кумановски регистерски таблички.

Од полицијата ја потврдуваат сообраќајката, а според досегашните информации причинета е само материјална штета. Повеќе детали се очекуваат во текот на денот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести