понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Верижна сообраќајка во Кисела вода

verizna_soobr

Поврзани вести

Денешниот дожд предизвика проблеми во сообраќајот. Четири автомобили попладнево се судрија на улицата „Првомајска“ во Кисела Вода.

Најверојатно причина за верижниот судир е влажниот и лизгав коловоз.

Фото: Медиа.мк

Најчитани вести