четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 52

Весна Бејби демантира дека Игор Џамбазов имал инфаркт

igor-dzhambazov-10-29267

Последни вести

Информацијата дека Игор Џамбазов повторно имал инфаркт ја разбесни Весна Бејби Петрушевска. Таа на својот Фејсбук профил објави дека тоа не е вистина.

Овој пост на својот Фејсбук го сподели и самио Џамбазов.

igor

Најчитани вести