сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 17

ВИДЕО: 1001 филм што мора да ги гледате пред да умрете

download

Поврзани вести

Книгата  „1001 филм што мора да ги гледате пред да умрете“ е дело на Кио (Џонатан Кеог) кој вели дека му била потребна цела година за да состави листата инспириран од Steven Jay Schneider.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести