понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО (+18): Човек падна од петти кат!

covek

Поврзани вести

Жителите на еден булевар во Москва останале шокирани кога виделе како човек виси од 5. кат на една зграда.

Веднаш на лице место стигнале пожарникари и лекари. Несреќниот човек неколку пати се обидувал да се качи за во станот да влезе низ отворениот прозорец и така да се спаси меѓутоа се лизна и падна.

Тој веднаш е префрлен во најблиската болница, а неговата состојба е многу сериозна, соопшти полицијата.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести