четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО (+18): Дали е ова најлудиот Македонец на „Фејсбук“?!

stoooole

Последни вести

Момчето од Струмица кое на социјалната мрежа „Фејсбук“ е потпишано под името Столе Пандев без нималку срам објаува експлицитни фотографии и видео снимки.

Тој обајви фотографии и видео снимка на кои како од мајка роден се гордее со својот полов орган.

Разголените фотографии и видео снимката можете да ги погледнете на следниот линк.

ФОТО: Фејсбук

 

Најчитани вести