понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

ВИДЕО +18: Му ја пресекле главата јавно додека тој вреска

glava-isis-550x300

Последни вести

На јутјуб се појави ново крволочно видео на терористите од ИСИС во градот Ал-Шадади, кој со околу 25.000 жители се наоѓа на истокот во Сирија.

На него се гледа како терористите му отсекуваат глава јавно, на маж, кој за сето време се противи на нивниот обид да го усмртат, додека еден стои над него со голема мачета. Црно му се пишува на светот со ваквите „демократи“ кои ги создаде западот.

Во видеото нема експлицитни сцени!

Извор: Денешен.мк

Најчитани вести