вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 2

ВИДЕО: 2013 во шест минути

Настаните кои ја одбележаа годината која изминува.

2013

Поврзани вести

Трагични напади, протести кои траеја со денови, смрт на познати личноти, откривање на тајни, свади и бебиња, научни откритија, природни катастрофи, нов папа…што се’ се случи во 2013.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести