сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 44

ВИДЕО: Како изгледа Северина во новиот спот

СЕВЕ

Поврзани вести

Вртоглаво сексипилната хрватска пејачка Северина Вучковиќ на својот фејсбук профил денеска информира дека во понеделник премиерно ќе биде објавен видео спотот за нејзината песна „Секунде“.

СЕВЕ1

Таа појасни дека промоцијата ќе биде точно на пладне, а новиот видео спот ќе биде објавен на нејзината Фејсбук страница.

Најчитани вести