вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 1

ВИДЕО: А, да пробавте со ѕвончето?

policajci

Поврзани вести

Во неверојатно комична ситуација  се најде една полициска единица која  се обидува да пробие врата. По неуспешниот насилен обид, сепак ќе бидат принудени да заѕвонат и домаќинот да им ја отвори вратата.

Да не објаснуваме многу погледнете!

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести