четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

ВИДЕО: Абракадабра: Ги остави без текст судиите на „Америка има талент“

magija

Поврзани вести

Членовите на жирито на „Америка има талент“ останаа без текст за време на настапот на магионичарот Смутини кој пред нивните очи изведе неколку трикови и ги воодушеви сите.

Тој покрај триковите со карти, употреби и сол, топчиња и сок, а дефинивно врвот го достигна кога стави пенкало во својот нос и го извади од устата.

Погледнете…

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести