петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ВИДЕО: Ако ова не ве шармира, нешто не е во ред со вас!

SMEKER

Поврзани вести

Иако овие две девојки даваа изјава, главна ѕведа е момчето кое е помеѓу нив. На неговот шарм е тешко да се одолее…

Тој увиде дека е во кадар и започна со неговите шармерски потези. Погледнете го искусниот „шмекер“.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести