вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 1

ВИДЕО: Алфите на Спасовски вперуваат пиштол во Спасов

alfite

Последни вести

Ексклузивните снимки кои денеска ги објави Сител ја откриваат целата вистина за случајот со сообраќајката на заменик министерот Диме Спасов.

Од снимките кои денеска ексклузивно ги објави телевизијата, може да се види дека Спасов бил нападнат од група насилници кои му се заканувале со пиштол а потоа, истата група, заедно со лица кои се претставиле како полицајци му впериле пиштол.

Најчитани вести