среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Американка за шест години убила 100 луѓе

ubiec

Поврзани вести

Деветнаесетгодишната американка Миранда Барбур за шест години убила 100 луѓе, а потоа деталите за убиствата ги открила во интервју за весник.

Таа и нејзиниот сопруг Лајет Барбур се во затвор каде чекаат да бидат осудени за убиството на Троја Ла фераре, кој е само еден од нивните жртви.

Младата Миранда изјавила дека на карта може да ги покаже сите локации каде ги убила своите жртви.

– Престанав да ги бројам жртвите кога нивната бројка достигна 22 и не се каам што убивав само лоши луѓе Луѓето мислат дека сум монструм, но јас имам направено многу добри нешта – вели Барбур во интервјуто.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести