четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 2

ВИДЕО: Андреј и Тамара со летен дует

miske5

Последни вести

Стилистот и пејач Андреј Миске направи дует со  Тамара. Ова е нивна прва соработка.
Нивната песна насловена „До Крај” е нов производ од „Miskebeat Production“
Се работи на уште неколку песни, Миске подготвува  дует со Фанки Џи ,песната ќе биде насловена „Само Једном”. Исто така се работи на дует со познатиот ди- џеј Марк Стан од Париз

tamara cikarska

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести