Магазин

ВИДЕО: Аркан се огласи: „Фала му на Бога, јас сум жив и здрав“

ВИДЕО: Аркан се огласи: „Фала му на Бога, јас сум жив и здрав“

Шпекулациите не запираат по инцидентот на роденденот на Вељко Ражнатовиќ, синот на Жељко и Светлана Цеца Ражнатовиќ, каде тој отвори подарок и рече „Фала му на Бога, мојот татко е жив и ова е подарок од него“, пишува порталот Доказ.мк.

Во наредното видео се наоѓа Аркан и тој изјавува: „Фала му на Бога, јас сум жив и здрав“. Колкава е веројатноста тоа да е вистина проценете самите.

Погледнете…