сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 22

ВИДЕО: Авион слета на автопат во Њујорк

Необична глетка во Њујорк, авион на автопат.

avionusa

Поврзани вести

Малиот авион слетал принудно на автопат во Бронкс во Њујорк, поради проблеми со моторот.

За време на несреќата во авионот имало тројца патници. Тие се здобиле со повреди откако леталото принудно слетало, само еден има посериозни повреди. Сите се пуштени на домашна нега.

Малиот авион слетал на дел од патот кој води до Бронкс.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести