петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 65

ВИДЕО: Автомобил прегази дете, тоа стана и почна да оди!

deteto500

Поврзани вести

Момченцето од оваа видео снимка навистина има среќа. Откако беше прегазено од автомобил шестгодишното дете само станало и продолжило да оди како ништо да не се случило.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести