петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

ВИДЕО: Баба нападна момче во лифт!

baka_1442779934_670x0

Последни вести

На ЈуТјуб се појави видео снимка направена во Кина, кога сигурносните камери снимиле седумдесетгодишна баба се обидува да бакне момче.

Тој ја туркал од себе, меѓутоа на снимката се гледа дека врата од лифтот е отворена, па на Интернет веќе се појавија коментари дека можеби станува збор за нејзиниот внук и дека не постоеле блудни намери.

Најчитани вести