четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 53

ВИДЕО: Баба ограби банка, украде елка

baba-ograbi-banka-1

Последни вести

Оваа баба стана вистински хит на интернет. Таа ограби банка, но не украде пари, туку ја украде малата елка што стоеше на шалтерот.

Во Русија неколку дена по ред не губи на популарност видеото снимено од камерите за надзор во една од филијалите на „Сбербанк“. Погледнете го!

Најчитани вести