четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

ВИДЕО: „Баби во акција“: Лудо возење во „Ламборџини“

BABI

Последни вести

Две повозрасни Американки има можност да го доживеат сонот на голем број љубители на луксузни автомобили: возење со модел на „Ламборџини“.

Двете жени минаа еден час во лудо возење со „Лаборџини“ во околината на Лос Анџелес, а сето тоа е снимено со камера и објавено на интернет.

За кусо време видеото стана вистински интернет хит, а двете бабички со нивната авантура зад воланот, ги освоија симпатиите на многумина.

Најчитани вести