среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ВИДЕО: Бабичка поминала две ноќи на дрво бегајќи од поплавите

8af125dfab380ae4570a8091183ab86d_L

Поврзани вести

Славна Лазиќ од околината на Обреновац ја отвори душата и раскажа како се спасила од поплавите кои го зафатија нејзиниот крај. Таа поминала две ноќи на дрво бегајќи од надојдената вода.

Таа толку живописно раскажува што ќе ве натера да се почуствувате како да сте биле цело време со неа и ќе ви се наежи кожата.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести