сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВИДЕО: Бакнежот на Мајли Сајрус и Кети Пери

baknez

Поврзани вести

Со сочен бакнеж контроверзната Мајли Сајрус и се заблагодари на нејзината колешка Кети Пери за присуството на нејзиниот концерт во Лос Анџелес.

Во нејзин стил, додека ја изведувала песната „I adore you“, се симнала од бината и ја привлекла Кети Пери кон себе по што следувал страстен бакнеж во уста.

Бакнежот Мајли го зачинила со провокативен коментирала „бакнав девојка и ми се допадна“, една од најпопуларните песни на Кети.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести