вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

(ВИДЕО) Бар Рафаели провоцира во мокра маица

bar

Поврзани вести

Супер моделот Бар Рафаели постојано на социјалните мрежи поставува свои голи фотографиим, но ја разбуди фанразијата на посилниот пол со тоа што објави како во мокра маица го пере својот автомобил.

Израелската манекенка е воодушевена што се почастила со нов автомобил, па веднаш излегла да го испере и да се пофали.

Инаку таа и порано снимаше реклама за една линија на долна облека во која во провокативна поза пере автомобил.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести