понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 8

ВИДЕО: Бебе старо само 7 недели го кажа првиот збор

bebe

Последни вести

Силијан Макан е бебе старо само седум недели, а веќе го кажа првиот збор. Неговата мајка го снимила како изговара „Здраво“.

Ова е навистина чудно и рано за прозборување на бебињата, бидејќи тие до 18 месец во просек знаат по шест збора.

Погледнете…
 

Најчитани вести