среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Бебенце кое ќе ви го разубави денот

babynose

Последни вести

Бебенцето од ова видео со сигурност ќе ви го разубави денот. Имено, ова детенце се воодушеви откако го откри свотој нос.

Оваа видео снимка е доказ дека малите нешта ја сочинуваат среќата.

 

Погледнете…

Најчитани вести