вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 56

ВИДЕО: Бела Хадид падна на коленици на модната писта

Бела Хадид после низата успешни појавувања на модната писта во Њујорк, имаше болно паѓање на ревијата на Мајкл Корс.

bela

Поврзани вести

Бела Хадид после низата успешни појавувања на модната писта во Њујорк, имаше болно паѓање на ревијата на Мајкл Корс.

19-годишната бринета падна на коленици пред стотици гости, благодарение на 15-сантиметарските црни сандали на платформа.

04

05

06

08

09

11

Најчитани вести