среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 12

ВИДЕО: Без грам срам – со голи гради се прошета среде улица

kendal-gola-naslovna

Поврзани вести

Кендал Џенер го привлече целосно вниманието кога заедно со Џиџи Хади д и Хајли Болдвин прошета низ улиците на Њујорк.

Иако наизглед делува сосема пристојно, Кендал без грам срам се прошета во проѕирна маица без градник. Нејзините голи гради јасно се гледаа, а со сигурност успеа во тоа што го посакуваше – Сите пишуваат за неа.

kendal-gola

Се навикнавме голем број жени да бидат слободни, а особено сестрите Кардашиан. Факт е дека во денешно време разголеноста ги отвора сите врати кон успехот.

Најчитани вести