среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 51

(ВИДЕО) Бездомник свири на пијано како виртуоз

Бездомник свири на пијано како виртуоз

Бездомник свири на пијано како виртуоз

Поврзани вести

Рајан, бездомник кој веќе 30 години живее на улица, свири виртузно на пијано. Ова е уште еден доказ дека никогаш не треба да им се суди на луѓето според нивниот изглед.

Најчитани вести