вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 2

ВИДЕО: Боинг поминал низ виножито и го удрил гром

grom

Последни вести

Девојка од Шведска се се обидувала да го сними виножитото после бура. Не можела ни да претпостави што ќе се случи во наредните секунди.

Додека ја држела камерата, на само неколку метри пред неа се случило нешто страшно.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести