недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 17

ВИДЕО: Бојадисајте велигденски јајца со зрна ориз

farbanje

Последни вести

На оваа видеo снимка можете да погледнете уште еден интересeн начин за бојадисување велигденски јајца. Можете да ги бојадисате велигденските јајца брзо и едноставно со помош на неколку зрна ориз.

Погледнете…

Најчитани вести