понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Босанец ја прави шпагата на Ван Дам

spaga

Поврзани вести

Босанците повторно воодушевија со својата духовитост.

Момците од селото Саница, кое се наоѓа во Босна, добиле генијална идеја и решиле да пробаат како би изгледала шпагата на Ван Дам од рекламата  во која тој е главен лик, доколку таа би се снимала во нивната држава.

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести