сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Британски театар опседнат од духови!

mailonline_grab2014-07-29-11h04m38s224.jpg

Последни вести

Минатата седмица, само неколку часа по настапот на Рој Робертс, кој вели дека може да комуницира со духови, настанала оваа снимка.

Експертите за духови велат дека не станува збор за исцениран кадар, и дека ова е директен доказ дека во тој театар навистина има духови.

Вработените во театарот велат дека и порано биле сведоци на придвижување на стол, но и дека забележале необични детски траги од стапала.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести