четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 52

ВИДЕО: Бритни објави жешко видео на социјалните мрежи

Бритни Спирс објави жешко видео на социјалните мрежи. Сеуште не се знае зошто или за кого позираше, но по се изгледа воопшто не се срамеше да ги покаже сопствените облини преку Инстаграм.

britni-sp-1

Поврзани вести

Бритни Спирс објави жешко видео на социјалните мрежи. Сеуште не се знае зошто или за кого позираше, но по се изгледа воопшто не се срамеше да ги покаже сопствените облини преку Инстаграм.

britni-sp-2

Таа објави три видеа во кои е во црно бел костим за капење, на кои позира пред камерата и си игра со косата.

Погледнете го видеото!

Најчитани вести