среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

ВИДЕО: Брус Ли доби наследник

brus.gif-500

Последни вести

Погледнете го ова четиригодишно момче од Кина, кое врти големи нунчаки и совршено го имитира легендарниот мајстор на боречки вештини и актерот Брус Ли.

Најчитани вести