вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Бугари распалија оро на познат хит од AC/DC

bugari

Последни вести

Веројатно не ви се верува дека може  и вака, ама изгледа се’ бидува…

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести