петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 35

ВИДЕО: „Цеца од Струмица“ во полн елемент!

ceca

Последни вести

„Цеца од Струмица“ повторно запеа. Овој пат тој или таа настапи на клупа во парк во градот.

И доколку е точна поговорката една слика илјада зборови, тогаш ова видео зборува повеќе од милион зборови.

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести