сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 3

ВИДЕО: Цеца пееше на роденденот на Анастасија

ceca-1

Поврзани вести

Цеца изјави дека роденденот на Анастасија беше весел и дека сите биле на нозе.

Јасно е дека сите имале и причина за да се забавуваат, затоа што за тоа се погрижи познатата српска фолкерка.

Погледнете како изгледаше атмосферата кога Цеца запеа на роденденот на нејзината ќерка.

Најчитани вести