понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Цела бременост на сопругата и ја пеел истата песна

videoslikaemo

Поврзани вести

Емотивно видео, доказ за вистинска љубов кон сопругата и нероденото дете. За време на целата бременост тие се фотографирале секој ден, а и и’ пеел песна која сам ја напишал „Нешто ново“.

Ова видео ќе ве трогне и ќе ве потсети дека понекогаш е време да направите нешто креативно и со многу љубов.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести