четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Целиот говор на премиерот Груевски во Охрид

grujo

Последни вести

Премиерот Никола Груевски од денешниот голем народен собир на владејачката ВМРО-ДПМНЕ во Охрид најави низа проекти и поволни мерки за граѓаните од повеќе области, како и нова странска инвестиција во земјава.

Целиот говор на премиерот можете да го проследите на следните видеа:

 


Најчитани вести