недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

ВИДЕО: Чарли Шин им одржа лекција на оние кои се полеваат со вода

carli-sin

Поврзани вести

Чарли Шин им одржа лекција на сите оние кои во знак на хуманитарност врз себе истурија ладна вода.

Кога сите мислеа дека и тој ќе го стори истото од тенџерето започнаа да летаат долари, а тој само прокоментира: „Чекај, ова не е мраз, ова се 10 илјади долари“.

Тој додаде дека мразот ќе се стопи, но парите всушност ќе им помогнат на оние на кои им се најпотребни.

На крајот тој ги предизвика Џон Крајер, Чак Лори и Ештон Качер да го сторат истото.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести