петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

ВИДЕО: Чилеанската војска снимила НЛО?!

Untitled-1

Поврзани вести

Чилеанската војска останала вчудоневидена кога снимила неверојатна глетка на небото.

На снимката може да се види НЛО на небото, но нејасно останува прашањето дали навистина не посетиле вонземјани.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести