четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 12

ВИДЕО: Да не сум бушава вака?

tatjana500

Поврзани вести

Татјана Прентовиќ, претседателката на Комисијата за земјоделство на СДСМ очигледно заборави дека камерите снимаат веднаш штом таа ќе застане на пултот.

Па така, почна да се шегува на сметка на својата фризура, а снимателите не и останаа должни па и вратија со по некој комплимент. Тоа очигледно многу ја возбуди па имаше проблем да стартува со прес конференцијата, пишува Пресс24.мк.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести