понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 6

Видео: Да пукне!

haski-i-maca-1408463110-553609

Последни вести

Додека хаска пробува да се спријатели со мало маче, тоа избезумено го гледа.

Иако мачето делува исплашено, хаската не се откажува и пробува на сите начини да му се доближи. Дали само сака да си играат или мачето со своето присуство го нервира, не знаеме, но знаеме дека вреди да се погледне ова видео.

Снимката на Јутјуб е прегледна повеќе од 2,5 милиони пати. Еве и зошто:

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести