петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 36

Видео: Дали го научивте вашето куче на овој трик?

trik.jpg500

Последни вести

Колку време е потребно да го научите вашето куче на ова!

Погледнете го видеото во продолжение и најсмејте се од срце.

Интересен трик кој досега можеби не сте го виделе.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести